Lajceps Spec Group ' Forum

Piszcie o wszystkim dla wszystkich z ekipy !! :) o akcjach , nieporozumieniach , melanzach , propozycjach i ogolnie :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

www.geremek.pl

#1 2008-03-22 05:23:55

Don Łapa

Romeo 0,5 Spec

7738801
Skąd: Miasto seXu i Biznesu ;]
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 27
Punktów :   

Wakacyjny Wyskok Na Karaoke, czyli mówiąc prościej "NOCNE MANEWRY" :D

Elo.. Zapewne pamiętacie ten nasz wakacyjny wyskok na Karaoke Gdy Szlachta z Łebienia postanowiła odwiedzić swą prowincje (mowa tu oczywiście o Łebie). Wiec wraz z zioomkami ( to o Was LSG ;] ) wybraliśmy się jak co noc na melanż, ale to chlanie zapowiadało sie inaczej... Mianowicie podczas rutynowego powrotu na chatę  gdy miło sobie podśpiewywaliśmy, mieliśmy niezwykłe spotkanie z kilkoma miłymi panami ( GRUPA POLICJANTÓW) którzy postanowili przywitać nas swoimi gumowymi pałami   Oczywiście zaczęliśmy stawiać opór jak to bywa czasami Wielu z nas wtedy pokazało swoja odwagę podczas tej oto krwawej awantury....
Ja (autor wątku) leząc na chodniku i bity przez "Suki"--->(potoczny język używany przez Nas) zostałem uratowany przez Kamień który został rzucony przez Buziola (dzięki mu za to)  w policjanta..Wstałem i bez wahania jebnąłem policjantowi z łokcia po czym zacząłem uciekać w ciemny las. Tak też bez wahania robiła reszta naszego sQuadu   Uciekając przez resztę nocy po lesie i po mieście cała Ekipa zebrała sie w całości. Po czym ostrożnie bez dalszych konfliktów cała brudna i pobijana wróciła do domu by spokojnie zasnąć i na drugi dzień przeżywać to co sie stało   Wiadomo, że byliśmy pod wpływem Alkoholu, tak to by bolało xD 

Z WIELKIMI POZDROWIENIAMI DLA CHŁOPAKÓW UCZESTNICZĄCYMI W TYM NIEZWYKŁYM WYDARZENIU! ELO!!



Uczestniczyli w tym: Don Łapa(Ja), Krzyżu, Mrozek, Brudny, Buziol, Batman, Kotwica       


"Specjales pellite curas - Speckiem odpędźcie troski"   Horacy.


Alkoholizm - inaczej uzależnienie od alkoholu, toksykomania alkoholowa lub choroba alkoholowa (łac. alcoholismus habitualis, alcoholismus chronicus) – choroba polegająca na utracie kontroli nad ilością wypijanego alkoholu.

Offline

 

#2 2008-03-22 10:19:32

Krzyżu

Administrator

3005591
Skąd: Rapoland'ia
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Re: Wakacyjny Wyskok Na Karaoke, czyli mówiąc prościej "NOCNE MANEWRY" :D

To sie pamieta
Oczywiscie ten piekny tekst policjata --- Co Jest Kurwa ??
Trzeba to powtórzyc hhehe
A Pamietasz Lapa w Pakamerze po tej akcji Co sie dzialo hahah " Ucisz Sie !! " CO ?  " No bawisz sie telefonem " Zamkniej sie spij!! " jaki schiz tam byl to przez napoje przeciw bólowe


Piszcie ^^ !! A Bedziecie Wiedziec , Pijcie a Bedzie Wam Dane ... WatrOby Badanie

Offline

 

#3 2008-03-22 12:27:46

Don Łapa

Romeo 0,5 Spec

7738801
Skąd: Miasto seXu i Biznesu ;]
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 27
Punktów :   

Re: Wakacyjny Wyskok Na Karaoke, czyli mówiąc prościej "NOCNE MANEWRY" :D

no pamietam Żeś problemy miał    ja tu spać chce bo łeb nakurwia a ty do mnie żebym sie telefonem nie bawił a to deszcz xD   joo były filmy byly ale takie akcje LSG kocha xD


"Specjales pellite curas - Speckiem odpędźcie troski"   Horacy.


Alkoholizm - inaczej uzależnienie od alkoholu, toksykomania alkoholowa lub choroba alkoholowa (łac. alcoholismus habitualis, alcoholismus chronicus) – choroba polegająca na utracie kontroli nad ilością wypijanego alkoholu.

Offline

 

#4 2008-03-22 12:50:13

Batman

Maxi Czarnuch

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Wakacyjny Wyskok Na Karaoke, czyli mówiąc prościej "NOCNE MANEWRY" :D

no panowie ta akcja z psami byla niezla jebance obili mnie tak ze ledow chodzilem trzeba sie bedzie kiedys za to odplacic i ich najebac xD

Offline

 

#5 2008-03-22 13:06:49

Mrozek

Maxi Czarnuch

4938646
Call me!
Skąd: Kraina specem i wóda plynaca
Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Wakacyjny Wyskok Na Karaoke, czyli mówiąc prościej "NOCNE MANEWRY" :D

hehehe teraz macie beke:D a wtedy plakaliscie:D!!


I gumka i specjal czasami pęka, ale jak peknie specjal to jest przejebane:(

Offline

 

#6 2008-03-22 13:09:10

Krzyżu

Administrator

3005591
Skąd: Rapoland'ia
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Re: Wakacyjny Wyskok Na Karaoke, czyli mówiąc prościej "NOCNE MANEWRY" :D

Łapa nazekal ze go boli ale bez przesady nikt nie plakal ja osobiscie bieglempotem przez las z kotfica i freestylowalem , zły na psiarnie


Piszcie ^^ !! A Bedziecie Wiedziec , Pijcie a Bedzie Wam Dane ... WatrOby Badanie

Offline

 

#7 2008-03-22 13:57:56

Batman

Maxi Czarnuch

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Wakacyjny Wyskok Na Karaoke, czyli mówiąc prościej "NOCNE MANEWRY" :D

wlasnie wyscie spierdolili a ja jedyny zostalem xD

Ostatnio edytowany przez Batman (2008-03-22 13:58:15)

Offline

 

#8 2008-03-22 14:03:55

Madej

Maxi Czarnuch

8562460
Skąd: Pępek świata
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: Wakacyjny Wyskok Na Karaoke, czyli mówiąc prościej "NOCNE MANEWRY" :D

a mnie tam nie bylo i dlatego dostaliście wpierdol xD


Żyje by pić, pije by paść, padam by wstać, wstaje by żyć, żyje by pić

Offline

 

#9 2008-03-22 17:53:09

Don Łapa

Romeo 0,5 Spec

7738801
Skąd: Miasto seXu i Biznesu ;]
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 27
Punktów :   

Re: Wakacyjny Wyskok Na Karaoke, czyli mówiąc prościej "NOCNE MANEWRY" :D

no juz tak bywa Ale wiadomo ze było miło i każdy Spierdalał xD


"Specjales pellite curas - Speckiem odpędźcie troski"   Horacy.


Alkoholizm - inaczej uzależnienie od alkoholu, toksykomania alkoholowa lub choroba alkoholowa (łac. alcoholismus habitualis, alcoholismus chronicus) – choroba polegająca na utracie kontroli nad ilością wypijanego alkoholu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kanter-strajk.pun.pl www.stojaknabanany.pun.pl www.piro.pun.pl www.khorinis-life-rp.pun.pl www.eti-ukw.pun.pl